Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto

Belangrijkste voorzieningen

  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Op een eersteklas locatie op 5 minuten lopen van Shopping Porto Rico, biedt 1-slaapkamer Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas plaats aan maximaal 4 gasten.

    Dit 28 m² grote appartement bevindt zich in de Porto de Galinhas Centrum wijk van Pôrto das Galinhas, momenten van het centrum van Porto de Galinhas. De kokospalmplantage van Maracaipe ligt op afstand van 2 km van dit appartement.

    Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto heeft 1 badkamer. Een haardroger zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt deze accommodatie een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 16:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 12:00

    Kameropties bij Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas

    Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto heeft 1 badkamer. Een haardroger zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Kamer foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Voorzieningen foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Voorzieningen foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Voorzieningen foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Faciliteiten foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Faciliteiten foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Faciliteiten foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Interieur foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Wastafels foto Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas Faciliteiten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 28 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van het appartement?
      De grootte van het appartement is 28 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Green Porto 207 -Flat Premium No Centro De Porto Pôrto das Galinhas